Dzień Dziecka pod znakiem zabawy z naszymi szkolnymi TALENTAMI!!!
Przy dźwiękach piosenek, w rytmie tańca, z podziwem dla sprawności naszych gimnastyczek bawili się uczniowie naszej szkoły. Największe brawa zebrał duet: Roch Idziaczyk i Wiktor Grychnik za brawurowe wykonanie piosenki zespołu Myslovitz "Długość dźwięku samotności".
Na zakończenie rozdaliśmy jeszcze mnóstwo nagród za konkursy ekologiczne, matematyczne, sportowe... BRAWO DLA WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW!
Tuż po "Mam talent" przenieśliśmy świętowanie🎉🥳 Dnia Dziecka na podwórko szkolne, aby w stylu "Pana Tadeusza i Zosi" wyprawić piknik zdrowia. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom za przygotowanie przepysznych przekąsek. Komisja nie potrafiła wybrać klasy z najlepszym koszykiem piknikowym, tak więc wszyscy otrzymali nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców - LODY! Dziękujemy!🍦🍦🍦